ساتیا مرجع روان درمانی تحلیلی فارسی زبانان

درباره ساتیا

ما مرکز روان درمانی تحلیلی ساتیا را با هدف در دسترس قرار دادن خدمات روانکاوی در دنیای معاصر، از ۱۳۹۷ راه اندازی کرده ایم. موسسین این مجموعه  سید محمد حیدر حسینی موسوی، ابراهیم درخشانی، رضا شهلا و پدرام محسنیان هستند.
گفتمان روانکاوی با محوریت رشد فردی، اجتماعی و با تاکید بر مولفه های چون اهمیت اثرگذاری فرایند های ناآگاه، تحول روانی، پذیرش مسئولیت شخصی و… سالیان درازی است که توسط جوامع پیشرفته مورد توجه ویژه قرار گرفته است و در کشور ما نیز چندی است که در مجامع تخصصی روان شناسی و روان پزشکی به آن پرداخته می شود. این گفتمان علاوه بر کارآمدی بسیار بالا در زمینه های بالینی و درمانی در زمینه تحلیل و تاویل آثار ادبی و هنری، پرداختن به امور اجتماعی فرهنگی از جمله محیط زیست، مهاجرت و… موجب تحولات چشم گیر و سازنده ای شده است.


تیم ما در مرکز روان درمانی تحلیلی ساتیا علاوه بر پیشینه بیش از یک دهه در حوزه روان درمانی تحلیلی، تجربه مشارکت و برگزاری نشست های متعددی را در زمینه تاویل آثار ادبی و هنری از جمله تحلیل فیلم در کارنامه خود دارد. این تلاش در جهت گسترش گفتمان روانکاوی در سطح جامعه و توسعه آن به دیگر حیطه های علوم انسانی و هنری بوده است.
ما باور داریم که روانکاوی موجب رشد فردی و اجتماعی انسان می شود و به مدد آن فرهنگ فارسی زبانان در جامعه جهانی منظره ای از تعامل موثر با دیگر فرهنگ ها شود.

امنیت کامل اطلاعات

ساتیا برای حفظ حریم خصوصی و امنیت اطلاعات شخصی مراجعین احترام بسیار زیادی قائل است از این رو طراحی سایت با بالاترین ضریب امنیتی موجود صورت گرفته است و هیچ اطلاعاتی بدون اجازه و رضایت شما در سایت ذخیره نخواهد شد.

دسترسی به متخصصان روان تحلیل گر

ساتیا با توجه به بالاترین استانداردهای روان درمانی تحلیلی و روانکاوی به ارائه خدمات برای فارسی زبانان می پردازد. ساتیا امکان دسترسی آسان به متخصصان روان تحلیل گر فارسی زبان را در سراسر دنیا را فراهم کرده است.

مشاوره انتخاب درمانگر

ساتیا با ارائه رزومه کاری درمانگران به مراجعین اطلاعات کافی برای انتخاب درمانگر را می دهد. همچنین به مراجعینی که نتوانسته اند با مطالعه این اطلاعات درمانگر مورد نظرشان را انتخاب کنند، طی یک تماس تلفنی ده تا پانزده دقیقه ای از طرف مدیریت مرکز، راهنمایی لازم ارائه می شود.

صرفه جویی در زمان و پرداخت آسان

ساتیا با مهیا کردن جلسات روان درمانی تحلیلی و نیز پرداخت آنلاین در زمان مراجعه کنندگان برای حضور در جلسه و پرداخت، صرفه جویی بالایی را ایجاد کرده است.

ارتقاء فرهنگ

ساتیا در تلاش است با ارائه گفتمان روانکاوی در عرصه های اجتماعی، فرهنگی و هنری در جهت ارتقاء فرهنگ فارسی زبانان در سراسر دنیا گام بردارد. حوزه هایی مانند محیط زیست، سینما، مد، نقاشی، ادبیات و … از دغدغه های مورد علاقه ساتیا است.

چند رسانه ای بودن

ساتیا علاوه بر محتوای نوشتاری، تولید و انتشار محتوای دست اول ویدیویی و پادکست در جهت دسترسی آسان به مفاهیم و کاربردهای روانکاوی برای دانش آموختگان و عموم فراهم کرده است.