فیلم

(Billy elliot (2000

تحلیل روان کاوانه ی فیلم بیلی الیوت درمورد یک پسر جوان با استعداد به نام بیلی الیوت است که بین علاقه بی جایی که به رقص دارد، و مشکلات خانواده اش می ماند.

بیشتر بخوانید

(It’s complicated (2009

تحلیل روان کاوانه ی فیلم پیچیده است در مورد زنی است که حدود 10 سال پیش از همسر خود،جدا شده است و سه فرزند دارند. آنها در یک مهمانی و بعدتر برای جشن فارغ التحصیلی پسرشان همدیگر را می بینند که همین دیدار سرآغاز اتفاقات بعدی فیلم است.

بیشتر بخوانید

(The fighter (2010

تحلیل روان کاوانه ی فیلم مشت زن درباره " میکی وارد" یکی از قهرمانان بوکس جهان است که پس از شکست های متوالی در مسابقات،تصمیم می گیرد زیر نظر برادر بزرگتر خود،تمرینات خود را پیش ببرد و به قهرمانی برسد.

بیشتر بخوانید

(Raiders of justice (2020

تحلیل روان کاوانه ی فیلم سواران عدالت درباره مردی نظامی است که پس از تصادف وحشتناک قطار و مرگ همسرش در آن سانحه به خانه برمی گردد تا کنار دخترش باشد.

بیشتر بخوانید

(Wonder (2017

تحلیل روان کاوانه فیلم اعجوبه در مورد پسر بچه ای به نام آگست ( آگی ) پولمن است که به دلیل یک بیماری مادرزادی چهره ی متفاوتی نسبت به دیگران دارد.

بیشتر بخوانید

(Gandhi (1982

تحلیل روان کاوانه فیلم گاندی در مورد نبوغ سیاسی و دستاوردهای گاندی، تأثیر او در تاریخ جهان و آگاهی بشریت از اصالت و قدرت ایشان است.

بیشتر بخوانید

(Annie Hall (1977

تحلیل روان کاوانه فیلم آنی هال در مورد مردی کمدین است که داستان دوستی اش با زنی به نام آنی را روایت می کند که حالا با یکدیگر قطع رابطه کرده اند.

بیشتر بخوانید

(The son’s room (2001

تحلیل روان کاوانه ی فیلم اتاق پسر در مورد ساختار کلی سوگ و نحوه کنار آمدن افراد با از دست دادن فردی عزیز است.

بیشتر بخوانید

(Atonement (2007

تحلیل روان کاوانه فیلم جبران درباره پشیمانی و ندامت یک دختر به نام براینی تالیس است که با تصمیم حیاتی که می گیرد زندگی سه نفر از جمله خودش را تحت تأثیر قرار می دهد.

بیشتر بخوانید

(The aviator (2004

تحلیل روان کاوانه ی فیلم هوانورد حول محور شخصیتی به نام " هاوارد هیوز" می چرخد فیلم، داستان این تهیه کننده جوان و بسیار موفق هالیوودی را به تصویر می کشد که در زمینه صنعت هوایی و هواپیما بسیار پیشرو و رقابت جو است.

بیشتر بخوانید
1 2 3 10