فیلم

(Shutter island (2010

تحلیل روانکاوانه فیلم جزیره شاتر در مورد فردی به نام تدی است که باور دارد مارشال دولتی است و برای پیدا کردن بیماری به همراه همکار خود عازم جزیره ای هستند که در آن مجرمانی که بیماری روانی دارند، نگهداری می شوند.

بیشتر بخوانید

(Nightcrawler (2014

تحلیل روانکاوانه فیلم شبگرد درباره فردی است که شب ها در خیابان ها می گردد و از هر طریقی برای امرار معاش و کسب درآمد تلاش می کند.

بیشتر بخوانید

(The father (2020

تحلیل روانکاوانه فیلم پدر در مورد پیرمردی به نام آنتونی است که سالهاست در یک خانه ی بزرگی در لندن زندگی می کند. او دچار زوال عقل است و از کمک دیگران به او سرباز می زند.

بیشتر بخوانید

(Parasite ( 2019

تحلیل روانکاوانه فیلم انگل درباره درباره ی خانواده ای به نام کیم است که در یک زیرزمین زندگی می کنند و برای تامین نیازهای اولیه ی خود تلاش می کنند.

بیشتر بخوانید

(Pieces of a woman (2020

تحلیل روانکاوانه فیلم تکه های یک زن در مورد زوجی به نام مارتا و شان است که در انتظار به دنیا آمدن فرزندشان هستند.

بیشتر بخوانید

(Dallas Buyers Club (2013

تحلیل روانکاوانه فیلم باشگاه خریداران دالاس الهامی از داستان واقعی ران وودروف است کسی که در اواسط دهه ی 80میلادی ایدز مثبت تشخیص داده شد و و به او گفته شد که تنها 30 روز برای زندگی فرصت دارد.

بیشتر بخوانید

(The Undoing (2020

تحلیل روانکاوانه مینی سریال ابطال درباره خانواده به ظاهر خوشبخت و سرشناسی است که در یک دنیای ایده آل زندگی می کنند.

بیشتر بخوانید

(Terms of Endearment (1983

تحلیل روانکاوانه فیلم شرایط مهرورزی درباره برشی از مقاطع مختلف زندگی مادر و دختری به نام آرورا و اما است که چطور رابطه ی تنگاتنگی با یکدیگر دارند.

بیشتر بخوانید

(۲۰۰۳) Mystic River

تحلیل روانکاوانه فیلم رودخانه مرموز حول محور زندگی سه شخصیت مرد می گردد که در کودکی شان اتفاق هولناکی را تجربه کرده اند.

بیشتر بخوانید

(Another Round (2020

تحلیل روانکاوانه فیلم یک دور دیگر درباره زندگی چهار معلم مرد است که دچار بحران میانسالی هستند و زندگی یکنواخت، بدون شور و هیجانی را تجربه می کنند.

بیشتر بخوانید
1 2 3 8