فیلم

(Interstellar (2014

جلوۀ بصری فیلم میان‌ستاره‌ای شگفتی غیرقابل چشم‌پوشی را ایجاد می‌کند. فیلم جایی بین فضا و زمین و گاهی در ناکجا می‌گذرد و در این بین داستانی از رابطۀ عمیق میان یک پدر و دختر نیز روایت می‌گردد.

بیشتر بخوانید

(In Bruges (2008

فیلم «در بروژ» به مفاهیمی از قبیل رستگاری، عشق، گناه، نژادپرستی، سکسیسم و خشونت می‌پردازد. ریموند در بروژ گیر افتاده است و رهایی از آن راهی برای رهایی از احساس گناه عمیق او و رسیدن به رستگاری است.

بیشتر بخوانید

(۲۰۰۱) Sweet November

مردی معتاد به کار به نام نلسون با زنی نامتعارف به نام سارا آشنا میشود. سارا از اون میخواهد که یک ماه با او زندگی کند. در طول این مدت کوتاه زندگی نلسون تغییر میکند

بیشتر بخوانید

(۱۹۸۸) Rain Man

به دنبال مرگ پدر، چارلی با نامزد خود به زادگاه خود می آید ودر آنجا متوجه می شود پدر ارثیه سه میلیون دلاری خود را به شخص ناشناسی واگذار کرده است. در آنجا وی متوجه می شود که برادری دارد که وجودش را از وی پنهان کرده اند.

بیشتر بخوانید

(Black Swan (2010

قوی سیاه داستان زجری است که یک هنرمند برای اثبات توانایی هایش می کشد. کمال گرایی، غایت خواست یک هنرمند به ویژه یک بالرین است و قوی سیاه نشان می دهد که یک بالرین برای رسیدن به این کمال چه مراحل زجرآوری را باید طی کند

بیشتر بخوانید

(Revolutionary road (2008

شخصیت‌های داستان مرز بین عاقلی و دیوانگی را بررسی می‌کنند. خروج از جریان نرمال و معمول زندگی ممکن است به معنای ناپختگی و دیوانگی تلقی گردد. این فیلم داستان فروپاشی خانواده ویلر را به تصویر می‌کشد.

بیشتر بخوانید

(Full Metal Jacket (1987

جنگ! موضوعی که این روزها ترس از آن بیش از هر زمان بر سر ما سایه افکنده! جنگ آدم‌ها را از این رو به آن رو می‌کند، آنها را تبدیل به سربازانی تشنه به خون می‌کند، سربازانی که فراتر از نیروی منطق، ماشه را می‌کشند. فیلم غلاف تمام فلزی، فیلمی ضدجنگ است که چهره زشت...

بیشتر بخوانید

(۱۹۹۸) Truman show

فرزند‌خوانده‌ها در جستجویی دایمی برای کشف ریشه و تاریخچۀ خود و به عبارتی هویت واقعی خود هستند. در مورد ترومن باید گفت که او نه تنها در کنار والدین بیولوژیک خود بزرگ نشده است بلکه محیط اطراف او نیز احساسی از غیرواقعی بودن را القا می‌کرده است.

بیشتر بخوانید

(۲۰۱۱) The Intouchables

فیلم درمورد مردی به نام فیلیپ یک میلیونر روشنفکر از طبقه اشرافی پاریس است. وی بعد از تصادف از گردن به پایین فلج شده است و برای همین نیازمند شخصی برای مراقبت شبانه روزی ازخود می‌باشد.

بیشتر بخوانید

(A moment to remember (2004

نام اصلی فیلم به زبان کره‌ای به معنای «پاک‌‌کن در سر» است. فیلم لحظه‌ای برای به یاد سپردن با موضوعاتی مانند خاطرات گذشته، بیماری لاعلاج و کشنده و مرگ عزیزان سروکار دارد. سوچین به صورت اتفاقی چوی را در سوپرمارکت می‌بیند. این دیدار خیلی زود تبدیل به رابطه‌ای عاشقانه می‌شود.

بیشتر بخوانید
1 2 3 5